Archiv

BRNO

Čtyři borci z Plzně se zúčastnili 10.února, závodů v Brně. Konal se zde již 47.ročník nazvaný „Brněnský kilometr“ konaný jako Memoriál Antonína Nolla. V rámci závodu proběhlo také mistrovství České republiky (MČR) v zimním plavání, do kterého se účastníci musejí kvalifikovat, umístěním a sběrem bodů, během celé probíhající sezony. Plave se na tratích od 100 do 750 metrů v závislosti na věku.

Z Plzně se nominovali pouze dva členové a to Verča a Jan Šůchovi. Honza bohužel závod neabsolvoval, kvůli zranění. Verča na trati 100m, s časem 1:44,7 min doplavala na skvělém třetím místě za Kopeckou (I.PKO) a Macholdovou (TJTá).

Na nemistrovských tratích se předvedli: Petr Vaniš – 750m – 32.místo v čase 16:09,4 min, dále Milan Čečil – 500m – 11.místo v čase 12:47,2 a Vlaďka Bauerová na trati 100m v čase 3:05,8 doplavala na 6.místě.

Po celý závod se rtuť teploměru nepřehoupla přes 1°C nad nulou a mlžný opar na Brnem nedopustil, aby se voda ohřála na více než 1,8°C.

Slavnostní ceremoniál se přemístil z místa dění závodu, které je na řece Svratce v městské části Brno – Bystrc do nedalekého areálu výstaviště. V (BVV) totiž probíhá Olympijský festival a v centru dění proběhlo také dekorování všech mistrů České republiky v zimním plavání.

Za KSOPL – Šůchin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA