MČR Podolí v prsařaském způsobu (BEST in COVID)

6.března se v Praze Podolí uskutečnilo, navzdory složité době Mistrovství České Republiky v prsařském způsobu. Díky udělení vyjímky Ministerstva Zdravotnictví a usilovné práci členů I.PKO Praha se mohl závod uskutečnit. Za což jim patří velké díky! Plavalo se tradičně ve venkovním nevyhřívaném bazénu, kde vody měla krásných 8°C. Sluníčko sice ohřívalo vzduch již od rána, ale i tak jeho oficiální teplota byla 0,1°C. Plzeňský oddíl vyrazili reprezentovat Tomáš Kocánek a Šůchin. Tom vybojoval neuvěřitelné první místo v kategorii masters B na trati 750m, v čase: 16:52,43 min., za což mu patří velká gratulace. Šůchin na stejné trati, ale v masters A skončil na 13.místě s časem 17:01,54 min. Petra Chocholatá ze Slávie Plzeň plavala v odpolední nemistrovské části 750m volný způsob za 12:39,8 min a skončila celkově na krásném druhém místě.