Nová Paka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnes 8.dubna 2017 se v Nové Pace uskutečnil 19.ročník a zároveň poslední závod letošní sezony 2016/2017 v zimním plavání. Karavana otužilců TJ sokol Nová Paka se postarala o senzační závod, s pohodovým domáckým zázemím a skvělým vyvrcholením v podobě předávání cen za celý proběhlý pohár. Závod se uskutečnil v místním rybníku Fařina neboli bahňák s průzračně kalnočervenozdravou barvičkou při teplotách vzduch 13°C a voda 8,8°C. Těsně před zahájením proběhlo zábavné předání cen největším vytrvalcům, rivalům i fanouškům 🙂 . Nejvíce sportovců odstartovalo záhy na trať 750m ve třech rozplavbách. Po té následovala trať 500m, 250m a 100M. Z našich borců plaval Šůchin 750m v čase 13:52 16.místo, 500M Kačka Deisingerová 10:11 1.místo a Verča Šůchová 500m 10:18 2.místo Po ukončení akce proběhlo slavnostní vyhlášení na náměstí v místním hotelu Centrál, kde se předali ceny za celý pohár v zimním plavání. O vítězi celého poháru bylo rozhodnuto již před tímto závodem a tak se veliké překvapení nekonalo, když vyhrál oddíl 1.PKO Praha. Druhé místo obsadil FIDES Brno a na třetím místě skončili Hanáci z Prostějova. Náš oddíl obsadil 10.příčku, což je co do počtu členů velmi smutná zpráva. Z Našich nejlepších pro tuto sezonu jsou tito borkyně a borci: dorostenky 1.místo Verča Šůchová – 238,5b; ženy 40-49 Chodorová Magda 7.místo – 1425b; muži 18-39 13.místo Jan Šůcha 3313b; muži 50-59 25.místo 1917b; muži nad 69 9.místo Pavel Vituj 293b; atd…… Všem patří poděkování za přínos pro oddíl během celé sezony a zároveň výzva pro ostatní, kteří by měli – chtěli přispět k tomu, aby jsme se pokusili PLZEŇ opět povýšit mezi plnohodnotné oddíly, které bojují o příčky nejvyšší. Členů na to máme dostatek! Pojďme všem ukázat, že na to máme!