PUNKVA 2020

Zahájení sezony 2020/21, vyhlášení nedokončené sezony 2019/20, roušky, různá opatření, omezené množství plavců, ale i přátelská atmosféra, bezva lidé a vize budoucích závodů. Taková byla letošní Punkva. Sjela se jen hrstka otužilců, kteří se přes náhubky ani nemohly poznat 🙂 . Jednalo se již o 72.ročník memoriálu T.K.Divíška a 40.Liškova Punkva. Po prohlídce jeskynního komplexu a propasti Macocha se plavci nalodili na loďky a po krátké plavbě již naskákali do říčky Punkvy chladné 9°C, aby si užili krásnou plavbu mezi krápníky v délce 300m. Před samotnou plavbou proběhlo vyhodnocení předešlé sezony, kde se naši plavci umístili. Evička Krupičková brala bronzovou medaili v kategorii 60-69 let se ziskem 3109bodu a absolvovala 14 soutěží, Honza Šůcha skončil rovněž třetí v kategorii 18-39 let se ziskem 4058bodu kdy objel 19 soutěží. Náš oddíl bral krásnou 7.příčku s 18102,5 bodu. Nezbývá, než poblahopřát medailistům a doufat v podobně úspěšnou sezonu, pro všechny zimní plavce. Všem hlavně hodně zdraví.