Branické Ledy

V sobotu 29.1.2022 se konal v Praze Braníku již 19.ročník závodů v zimním plavání. Plavalo se klasicky po proudu na tratích 100, 250, 500, 750 a 1000 metrů. Teplota voda byla na ideálních 3,8°C a vzduchu 4,5°C. Což znamenalo, že bylo možné si vyplavat, či potvrdit výkonnostní třídu. Za náš oddíl dorazila početná skupina, čítající 17 startujících. Nejlépe si vedli plavci na nejkratších tratích, kdy medaile vybojovali naši nováčci. Pavel Šrámek na trati 250m zlato a Kačka Bendová na stejné trati vyplavala stříbro. Oběma gratulujeme. Nejdelší trať 1000m si zaplavali: Eva Krupičková, Šůchin a Petr Vaniš (mimo soutěž). Ostatní členové se pustili do tratí 100m, 250m a 500m. Celkem jsme rekordní účastí získali krásných 1476b, což je v této sezóně rekordní. Přejeme si více takových plodných výprav. Všem děkujeme za účast a reprezentaci oddílu.