DYCKY MOST

20.ledna léta páně 2024 se v Mostu udála událost, která se zapíše do historie Českého otužování. Konal se zde na jezeře Most 1.ročník závodů v zimním plavání, který uspořádali Otužilci MOST. Krásné zimní počasí a zajímavá panormata zdejšího prostředí přilákala na 130 otužilců ze všech koutů republiky. Voda na zdejším jezeře nezamrzá, díky jeho velké hloubce a tak se teplota udržela na 3,5°C, vzduch byl přitom o poznání chladnější a to -3°C. Jasná obloha a slunce však do vody přímo lákaly. Plavalo se na tratích od 100 do 1000 metrů a v průzračné vodě to byla nádhera. Naše nejlepší plavkyně Mili Sojková absolutně ovládla trať na 750m a v čase 16:36,7min ukázala všem děvčatům záda. Eva Krupičková na stejné trati statečně doplavala na krásném 7.místě v čase 21:31,8min. Šůchin skončil 8. také na trati 750m a Honza BOJOVNÍK Murin na 100m trati vyplaval své maximum. Všichni závodníci, dostali v cíli za odměnu vanilkovou zmrzlinu, která vůbec neroztála. Jako tým jsme domů přivezli krásných 938b a držíme si v Českém poháru krásné 8.místo, za což všem bojovníků patří velké DÍKY.