Horní Cerekev

2.ročník soutěže zimních plavců zaujal šestici našich členů, kteří se vydali soutěžit v překrásném prostředí lomu v Horní Cerekvy, nedaleko Pelhřimova. Průzračná voda o teplotě 13°C přilákala celkem na 200 plavců z celé republiky i ze zahraničí. Plavalo se na tradičních tratích od 100 do 1000m Pořádající Jihlavský klub naměřil trasu která tvořila dva trojúhelníky. Jeden o velikosti 500m a druhý dlouhý 250m. Plavalo se na kola dle vzdálenosti. Naši borci se tradičně neztratili, byť na medaile nedosáhli. Nejlepšího umístění dosáhl Jirka Langmajer, který plaval trať 250m v čase 6:31 a skončil bramborový. Trať 500m plavala Vlaďka Bauerová, která skončila 9. v čase 17:32, Honza Murin na stejné trati doplaval 13. v čase 19:01. Na kilometr se vydala Eva Krupičková když s časem 29:55 těsně olízla hranici limitu a doplavala tak 32. Petr Vaniš na stejné trati doplaval 50. v čase 28:50 a Honza Šůcha skončil 13. v čase 19:41. I když bylo krásné počasí a voda přívětivá, vynaložené úsilí na zvládnutí náročné tratě bylo značné. Všem účastníků moc děkujeme za jejich výkony.