KRYATHLON

Kryathlon Brno

11.2.2018 se v Brně v centru Olympijského festivalu představil méně zámý zimní sport a to Kryathlon. Jedná se sopr t zahrnující zimní plavání, běh a běh na lyžích. Uskutečnil se již 4.ročník, přičemž tři předchozí se odehrávali v Praze ve Velké Chuchli. Soutěžilo se na distancích 250m plavání, 2,5km běhu a 2,5km běhu na lyžích. Za náš oddíl nastoupil jeden jediný BOREC a to Petr Vaniš, který si doběhl pro krásné 13.místo v celkovém pořadí a ve své katogerii sebral 7.příčku. Celý závod dokončil v čase 37:02 min.  Za jeho výkon mu patří veliký obdiv.

Kryathlon vyhrál Petr Šlajs (I.PKO) a již po čtvrté v řadě obhájil 1.místo. Druhý byl Petr Milčák (BornToSwim) a třetí Tomáš Kovačka (Fides Brno).