Mistrovství ČR Praha Podolí

Dnes 4.3.2017 proběhlo v Praze Podolí, ve venkovním bazénu Mistrovství České Republiky v zimním plavání prsařským způsobem + nemistrovský pohár v zimním plavání volným způsobem. Počasí tentokráte připomínalo spíše jaro, kdy voda měla krásných 9,3°C a vzduch bilancoval v rozmezí 7°C – 15°C. Celkem se závodů zúčastnilo 147 plavců z celé republiky i ciziny. Za Plzeň jsme se vydali reprezentovat čtyři plavci. Verča Šůchová za dorostenky na trati 250m prsa vybojovala 1.místo v čase 6:08min., Vlaďka Kulhánková (SLPL) za ženy masters A na trati 500m, 3.místo v čase 11:48,1min., Magda Chodorová v téže kategorii 5.místo 12:40,7min. a Honza Šůcha za muže na trati 750m, 7.místo v čase 15:26,5min. Všichni zmínění plavci plavali mistrovské tratě prsařským způsobem, na které se museli předem kvalifikovat. Verča navíc získala 1.místo v duatlonu, což znamená, že vyhrála oboje letošní mistrovství v zimním plavání. Všem plavcům gratulujeme k dosaženým úspěchům a zároveň děkujeme za skvělou reprezentaci a další přínos bodů pro náš oddíl.